Kontakt

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Megapolis Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

Rozwiń szczegóły Zwiń szczegóły

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Biuro sprzedaży

Jesteśmy dla Ciebie dostępni w godzinach otwarcia biura. Połącz się z nami on-line lub umów indywidualne spotkanie.

Skontaktuj się z nami w bezpiecznych domowych warunkach, a my pomożemy w wyborze mieszkania i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wypełnij formularz i porozmawiaj z nami z pośrednictwem wideo-rozmowy nie wychodząc z domu!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w stałych godzinach pracy biura od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

O deweloperze

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego na terenie Polski. Stanowi część Holdingu 1, który jest właścicielem dealerskiej grupy PGD regularnie notowanej w rankingu Polityki i Rzeczpospolitej wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw (w roku 2019 zajęła 125 miejsce). Grupa PGD to 13 marek samochodowych i 25 000 sprzedanych aut w 2019 roku. W skład Holdingu 1 wchodzą także m.in. firma Express - największa wypożyczalnia samochodów w Polsce oraz firma TrafiCar – największa sieć carsharingowa w Polsce. Mocne i stabilne zaplecze finansowe jest gwarancją produktów i usług najwyższej jakości.

Najlepszym potwierdzeniem powyższych słów są nasze dotychczasowe realizacje: „Kapelanka 6a”, „Osiedle Fi”, „Inwestycja Filtry” oraz pierwszy etap „Osiedla OZON”.

Podejmując kolejne wyzwania, bazujemy na doświadczeniu w branży deweloperskiej oraz zawsze kierujemy się zadowoleniem i opiniami naszych Klientów. Wartością dodaną Megapolis jest dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze projekty wyróżniają się innowacyjnością, elegancją oraz jakością wykonania.

Więcej o „Grupie Deweloperskiej Megapolis” dowiesz się na stronie www.megapolis.pl